HAKKIMIZDA

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden, konfeksiyon ürünleri üretiminde hızla yükselen teknolojiye yatırım konusunda edindiğimiz deneyimleri yatırımcılar ile paylaşabilmek için şirketimizi hayata geçirdik.

 

Teknolojiye yatırım yaparken en büyük sıkıntı yapılacak işe uygun, kapasite olarak işletmeye uygun ürünü seçmektir. Son yıllarda çok daha büyük önem taşıyan ihracatı yaparken ithalatı arttırmamanın yolu yerli üretim yüksek teknoloji ürünleri seçerek gerçekleşir.

 

Ülkemiz kaynaklarını yine halkımızın kullanımına sunmak ve yıllardır oluşan deneyimi hayata geçirmek için şirketimiz yerli üretim ürünleri pazarlamaya odaklanmıştır.

 

Daha önce faaliyete geçmiş ithal ürünlerde büyük sıkıntı olan yedek parça maliyetlerinde kullanıcılara nefes aldıracak çözümleri üretebilmek için çalışmakta ve aldığı sonuçları paylaşmaktadır.

 

CNC kumaş kesim konusunda, ortakların yüzde yüz mutabakatı ile Türkiye’nin gurur duyduğu FİLİZ MAKİNA ürünlerini pazarlamak için anlaşma yapılmış ve Marmara Bölgesi, Orta Asya ve İran’da satış yapmaya yetki almıştır.

 

Serim makinası konusunda üreticinin ihtiyaçlarını tam karşılayacak, düşük arıza oranı ve yüksek performans sağlayacak BULUTMATEKS 200  üretimine ve satışına karar verdik.

 

Şirket kuruluşunda ortakların karar verdiği YERLİ VE MİLLİ ilkesine uygun olarak ürünlerimiz çeşitlendirdik ve çeşitlendirmeye devam edeceğiz.

 

İlkemize ve görüşlerimize uygun olduğunu düşündüğümüz bir kalıp tasarım, serileme ve pastal oluşturma programının satış temsilciliğine ilerleyen günlerde başlayacağız.

 

Yeni ürün satışı dışında komple revizyon, üretim adetlerinin mevcut durum ile yükseltilmesi için sistem danışmanlığı gibi hizmetlerde sağlayarak yüksek bedel ödenmiş ürünlerin performansını arttırarak sanayiye kazanım  sağlamayı hedefliyoruz.

 

Müşteri memnuniyet ilkesinin ve anlayışının yanına hedeflerde paydaşlık ekleyerek hassasiyetiniz doğrultusunda size hizmet etmekten onur duyarız.

 

Saygılarımızla…

 

Serim makinası konusunda üreticinin ihtiyaçlarını tam karşılayacak, düşük arıza oranı ve yüksek performans sağlayacak BULUTMATEKS 200  modeli.

 

Firmamız, FİLİZ MAKİNA ürünlerini pazarlamak için anlaşma yapmış ve Marmara Bölgesi, Orta Asya ve İran’da satış yapmaya yetki almıştır.